APARTAMENTY
CZARNY KORMORAN

Regulamin

Przed złożeniem rezerwacji prosimy zapoznać sie z poniższym regulaminem.

1. Dokonując rezerwacji gość oświadcza, że zapoznał się z poniższym regulaminem i akceptuje jego warunki. 
Osoby naruszające zasady regulaminu zostaną zobowiązane do niezwłocznego opuszczenia apartamentu bez zwrotu kosztów.

2. Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek w wysokości 30% wartości pobytu. Pozostałą część należności należy uregulować gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu przyjazdu.
W celu potwierdzenia tożsamości i meldunku gość zobowiązany jest do okazania dowodu ze zdjęciem (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).
Wcześniejszy wyjazd nie upoważnia do zwrotu części kosztów.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16.00 w dniu przyjazdu, kończy do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

4. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu apartamentu należy zgłosić w dniu przyjazdu. Niezgłoszenie uwag jest równoznaczne z tym, że został oddany do użytku w stanie nie budzącym zastrzeżeń.
Za wszelkie zniszczenia powstałe podczas pobytu odpowiedzialność finansową ponoszą najemcy. Prosimy o zgłaszanie szkody w dniu jej powstania.

5. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00, osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie obiektu w godz. 7.00-22.00. W przypadku zakłócania ciszy nocnej pozostali goście mają prawo wezwać ochronę na koszt osoby/osób nie reagujących na upomnienia.

6. W budynku panuje bezwzględny zakaz palenia oraz smażenia ryb. Złamanie zakazu będzie skutkowało obciążeniem kosztami prania materiałów chłonących nieprzyjemne zapachy(pościel, firany,kanapy itd) oraz ozonowania pomieszczeń w kwocie 500 zł.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za mienie pozostawione w pokojach (przepisy art. 846-849 kodeksu cywilnego).
Przedmioty osobiste pozostawione przez wyjeżdżającego gościa zostaną odesłane pod wskazany adres na jego koszt.
W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, przedmioty zostaną zniszczone.

8. Prosimy o segregowanie odpadków i wrzucanie ich do odpowiednich pojemników.

9. Nie akceptujemy pobytu zwierząt. W przypadku stwierdzenia obecności zwierzęcia, goście nie zostaną wpuszczeni na teren posesji, a zadatek za pobyt nie zostanie zwrócony. Zakaz wprowadzania zwierząt na teren obiektu dotyczy także osób odwiedzających.

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad regulaminu, który ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo naszym Gościom.Życzymy udanego pobytu.